Desteklerinizi Bekliyorum....

Desteklerinizi Bekliyorum....

Efendim merhabalar.

Yine uzun zamandır buraya ara verdiğimi fark ettim. Neden böyle oluyor ben de anlayabilmiş değilim. Oysa burasının her gün güncellenmesiyle ilgili kafamda zilyon tane şey var. Gelgelelim ben bu kafamdaki şeyleri kafamda yaşayıp da hayata geçirebilmek için bir şey yapmıyorum sanırım.

Bu blogu açmamdaki temel gayeyi önceki yazılarda defalarca anlattım. Bu yazıda da biraz bahsedeyim.

Şimdi, öncelikli olarak benim bu hayattan beklentim şu; sabahtan akşama kadar yazayım, yazdıklarımdan para kazanacak duruma geleyim ve hayatımı yazarak idame ettirebileyim. Yani bu yazı yazma işinin benim tam zamanlı işim olmasını istiyorum. Hayattan tek beklentim bu diyebilirim. Hâl böyle olunca da, yani ben yazdıklarımdan para kazanmaya başlayınca istediğim gibi gezip, gezdiğim yerleri burada anlatabileceğim. Hayattan beklentim ikiymiş, onu fark ettim şuan. Yazayım, gezeyim ve hiçbir lokasyona, hiçbir kuruma, kısaca hiçbir şeye ve hiçbir kimseye bağlı kalmadan kafama göre takılayım. Bunu istiyorum deliler gibi.

Onun için de burasını ziyadesiyle aktif olarak kullanacağım bundan kelli, öncelikli olarak kendime ve size söz veriyorum.

Burada neler olacağıyla ilgili az çok kafanızda bir şeyler şekillenmiştir diye düşünüyorum.

Bu blogta, gezdiğim gördüğüm yerlerle ilgili yazılar ve fotoğraflar olacak. Okuduğum kitapların özetleri olacak, izlediğim filmlerin tavsiyeleri olacak. 2019 yılında bitirmiş olduğum kursun bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak “Yaşam Koçluğu” ile ilgili paylaşımlar olacak. Bu paylaşımlar genel itibariyle kişisel gelişim ile ilgili yazılar olacak. 2003 yılından bu yana yazdıklarımı da dayanak yaparak, yazmaya başlamayı düşünenlere yol haritası niteliğinde yazılar da olacak. Mesela blog yazmak nedir? Blog yazmaya nereden başlanır? Roman nasıl yazılır? Yaratıcı yazarlık nedir minvalinde yazılara da yer vermeyi düşünüyorum. Kaldı ki bununla ilgili bir e-kitabım da var. Buraya tıklayarak e-kitabımı satın alabilirsiniz.

Yani genel hatlarıyla bu çeşit içeriklerle burayı doldurmayı planlıyorum. Sizlerin de beni bu anlamda desteklemenizi istiyorum.

Gezilerimi genel olarak bisikletle yapmayı planlıyorum. Bildiğiniz üzere ben Keşan’da ikamet ediyorum ve bizim buralar doğasıyla muhteşemdir. İşte bu muhteşemlikleri sizlere en ince ayrıntısına kadar anlatarak başlamayı düşünüyorum. İlk etapta böyle başlayacağım. Sonrasına sonra bakacağız. Önce bizim buralar.

Sizden ne istiyorum kısmına gelelim:

1 – Yazıları takip ettiğinizi için öncelikle teşekkür ederim. Ama etkileşimin daha çok olması için yazıların altında bulunan “Yorum Yap” kısmından yorumlarınızı benimle paylaşırsanız ziyadesiyle memnun olurum. Aynı zamanda yazıları başkalarına da gönderirseniz/tavsiye ederseniz, yine ben ziyadesiyle bahtiyar olurum.

2 – Blog içerisinde bulunan, reklamlardan ilginizi çekenler olursa tıklamaktan çekinmeyin. Zira bu beni maddi olarak desteklemeniz anlamına geliyor ve benim elimi kolumu rahatlatması açısından çok önemli.

3 – Blogun en altında bulunan “Destek Ol” alanından aylık/tek seferlik olmak üzere dilediğiniz meblağda bana maddi anlamda katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda sitenin Menü kısmında da “Destek Ol” alanı var, oraya da tıklayıp açılan sayfadan desteklerinizi sunabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim. Buraya tıklayarak destek olabilirsiniz. 

4 – Bildiğiniz yahut da şimdi öğreneceğiniz üzere ben Sağlık Memuruyum ve bununla ilgili de bir e-ticaret sitem mevcut, www.saglikmemurundan.com isimli site şahsıma aittir. Özellikle mide, bağırsak, kanser, karaciğer, bağışıklık ve cilt problemleriyle başınız dertteyse www.saglikmemurundan.com ‘u mutlaka  ziyaret edin derim. Bu anlamda bana ulaşmaktan da çekinmeyin. Sitede tavsiye ettiğim ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

5 – Bir web sitesine ihtiyacınız varsa www.ajansrehber.com da şahsıma aittir. Sitedeki web sitelerine göz atabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak da bana ulaşabilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz web sitesini siparişi geçtikten sonra 24 saat içerisinde hazırlayıp tarafınıza teslim ediyoruz. Kafanızda internet ortamında bir şeyler yapmak  varsa, arayın görüşelim.

6 – Bu bloga reklam verebilirsiniz. Bu bloga vereceğiniz reklamlar aynı zamanda yine şahsıma  ait olan ve arama motorlarında birkaç ay içerisinde indeks almanızı sağlayan Türkiye’nin En Büyük Firma Rehberi mottosuyla yolumuza devam ettiğimiz 2020 yılında faaliyete geçirdiğimiz www.firmamrehberi.com ‘da firmanızı büyük kitlelere duyurabilirsiniz.

7 – Yine şahsıma ait olan www.firsatgidiyo.com isimli ilan sitesi de 2022 Temmuz ayından beridir faaliyette. Burası tamamen ücretsiz ilan sitesi. Dilerseniz ücretsiz bir şekilde üye olup, ikinci el yada sıfır ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz. 20 adet ücretsiz ilan hakkınız üye olduğunuz anda hesabınıza tanımlanıyor. Bilginiz olsun.

8 – E-kitaplarımı satın alabilirsiniz. Bu benim için çok önemli ve çok değerli. Zira yazmış olduğum ve kitaplaştırdığım eserlerime ilgi ve alaka gösterirseniz beni hem maddi anlamda desteklemiş olursunuz hem de manevi olarak müthiş bir şekilde motive etmiş olursunuz. Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz. 

9 – Kategoriler kısmında yer alan “Satış Ortakları” alanındaki firmaların herhangi birinden yapacağınız alışverişlerden tarafıma komisyon ödenmektedir. Beni bu şekilde de destekleyebilirsiniz. “Satış Ortakları” kategorisinde yer alan firmaların logolarına tıkladığınız takdirde ilgili firmanın web sitesine yönlendirileceksiniz. Hepsi bu kadar. Hepsi bilinen firmalar/markalar. İlginizi çekecektir, bir göz atın derim. Buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

10 – Ben aynı zamanda Alışverişlio isimli firmanın bireysel iş ortağıyım. Halihazırda yapmış olduğunuz alışverişlerinizden puan değil nakit iade kazanmanızı sağlayan bir sisteme sahip  bu platform. Buraya tıklayarak ücretsiz olarak üye olabilir ve anlaşmalı mağazalardan yaptığınız alışverişlerden nakit iade kazanmaya başlayabilirsiniz. Alışverişlio, hem iş hem alışveriş… Buradan yapacağınız alışverişlerden tarafıma şirket tarafından komisyon ödenmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yani arkadaşlar bu sıraladığım tüm işler beni maddi/manevi destekleyebileceğiniz platformlar. Bu yazmak ve gezmek faaliyetlerini tam zamanlı bir işe çevirebilmem için beni bu şekilde destekleyebilirsiniz. Eğer gerçekten hazırlamış olduğum içeriklerden faydalandığınızı düşünüyorsanız çorbada tuzunuz olsun istemez misiniz? Bence isterseniz. Her şey için teşekkür ederim.

Tarih şuanda 11 Mayıs 2023 Perşembe saat 00.15

Bugünü başlangıç alalım. Takipte kalalım. İyi eğlenceler dilerim.

Saygı, sevgi ve muhabbetle…

www.muharrirseyyah.com 

img

Osman Coşkun

Yorumlar

img
Site Logo

Ben Osman Coşkun. Yazmak ve gezmek benim için hayatın kendisi. Seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek, farklı kültürleri deneyimlemek, beni heyecanlandıran ve ilham veren bir tutku. Muharrirseyyah.com'da, seyahat tutkumu paylaşarak insanları gezip görmeye teşvik etmek ve yolculuklarına rehberlik etmek istiyorum. İçeriklerimde, deneyimlerimi, gezi ipuçlarını, seyahat önerilerini ve kişisel hikayelerimi aktarıyorum. Sizleri, yazılarımda yer alan dünyayı keşfetmeye davet ediyorum. Her adımda yeni bir macera, yeni bir keşif ve unutulmaz anılar var. Haydi, yazın ve gezin, dünyayı keşfetmek için benimle birlikte yola çıkın!

İletişim Bilgileri

Keşan Merkez EDİRNE/KEŞAN

osmancoskun@muharrirseyyah.com 0542 714 51 86