Kişisel Olarak Gelişirken Zengin Olun (E-KİTAP)

Kişisel Olarak Gelişirken Zengin Olun (E-KİTAP)

Zengin olmanın olmazsa olmazı kişisel gelişime yapılan yatırımdır. Öz sermayeniz sizsiniz. Olaya bu şekilde yaklaşıp var olan becerilerinizin farkına varmak ve geliştirmek yegane amacınız olmalı. Bu kitapta bazı kişisel gelişim yöntemlerinden bahsettim. Hemen akabinde çağımızda yapılacak ve doğru yapıldığında da ciddi paralar kazanabileceğiniz işleri bütün detaylarıyla anlatmaya çalıştım. Kitabın en sonunda kitabın giriş, gelişme bölümlerinde anlattıklarımı destekleyecek nitelikte tavsiyelerde bulundum.

Kitabı bitirdiğinizde kafanızda her şey tam olarak netleşmiş olacak.

Aklınızda olan ya da olmayan tüm işlerle ilgili bilgi sahibi olacaksınız.

Kişisel gelişim yolunda kendinizi motive hissedeceksiniz ve atacağınız adımları daha sağlam atmaya başlayacaksınız.

Hangi işi yapsam nasıl bir yol izlesem düşünceleri kafanızda netlik kazanmaya başlayacak.

Çıkmaza girdiğinizi düşünmeye başladığınızda, olmayacak diye düşünmeye başladığınızda neler yapabileceğinize dair ve bu süreci nasıl sakin bir şekilde geçirebileceğiniz ile ilgili fikir sahibi olacaksınız.

VE kitabın sonunda her şeyi çözmüş, kendinize mükemmel bir hayat yaratmış, kurmuş olduğunuz işten ya da işlerden pasif gelir ve aktif gelirler yarattıktan sonra hayatınıza nasıl devam edeceğiniz ile ilgili detaylı bilgiler edinmiş olacaksınız.

Minimalist yaşamın önemi hakkında çok detaylı bilgiler edinecek ve daha mutlu, huzurlu, sakin, ne yapacağını bilen bir "İNSAN" olmanın tadını çıkaracaksınız.

BAŞARILAR DİLERİM. 

Osman Coşkun

Hadi başlayalım…

SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN...

img

Osman Coşkun

Yorumlar

img