Yazarak Yaşayın: YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN YAZMA KILAVUZU

Yazarak Yaşayın: YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN YAZMA KILAVUZU

2003 Aralık ayından beri yazma serüveninin içindeyim; yeni başlayanlara başucu niteliğinde yazma kılavuzu hazırlamaya çalıştım.

Blog nasıl yazılır? Yaratıcı yazarlık nedir? Yaratıcı yazmak nasıl olur? Roman yazmanın püf noktaları ve daha fazlası bu kitapta...

 

İlk defa böyle bir çalışmayla karşınıza çıkıyorum. Umarım ki faydalı olsun. Google Play Kitaplarda satıştadır. Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

SHOPİER'DE SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN

img

Osman Coşkun

Yorumlar

img
Site Logo

Ben Osman Coşkun. Yazmak ve gezmek benim için hayatın kendisi. Seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek, farklı kültürleri deneyimlemek, beni heyecanlandıran ve ilham veren bir tutku. Muharrirseyyah.com'da, seyahat tutkumu paylaşarak insanları gezip görmeye teşvik etmek ve yolculuklarına rehberlik etmek istiyorum. İçeriklerimde, deneyimlerimi, gezi ipuçlarını, seyahat önerilerini ve kişisel hikayelerimi aktarıyorum. Sizleri, yazılarımda yer alan dünyayı keşfetmeye davet ediyorum. Her adımda yeni bir macera, yeni bir keşif ve unutulmaz anılar var. Haydi, yazın ve gezin, dünyayı keşfetmek için benimle birlikte yola çıkın!

İletişim Bilgileri

Keşan Merkez EDİRNE/KEŞAN

osmancoskun@muharrirseyyah.com 0542 714 51 86